• Alaaddinbey Mah. 186. Sok. No:2/A Sam 2 Plaza Nilüfer / Bursa / Türkiye
  • E Mail: [email protected]
7/24 Çağrı Merkezi +90 224 4430914
[email protected] Alaaddinbey Mah. 186. Sok. No:2/A Sam 2 Plaza Nilüfer / Bursa / Türkiye

DSE Serisi Düz Tip Havalı Aletler

DSE Serisi Düz Tip Havalı Aletler

DSE Serisi Düz Tip Havalı Aletler / DSE Series Straight Pneumatic Tools

ÜDSEI düz tip pnömatik eksenel sıkıcı dikey kullanım için tasarlanmıştır. Başlangıç bir kol tarafından etkinleştirilir. Sıkma hassasiyetini garanti eden bir hava kesme kavraması ve 2CS olarak adlandırılan iki hava girişi ile donatılmıştır.

DSEI düz tip pnömatik eksenel sıkıcı dikey kullanım için tasarlanmıştır. Başlangıç bir kol tarafından etkinleştirilir. Sıkma hassasiyetini garanti eden bir hava kesme kavraması ve 2CS olarak adlandırılan iki hava girişi ile donatılmıştır.

Verimlilik

5 kanatlı pnömatik motor sayesinde güç ve dönüş hızı optimize edilmiştir.


Konfor

Çalıştırmak için bas, aletin ucunda bulunan genişlemiş bir halka ile kolaylaştırılır. Tornavidanın gövdesi iki malzemeli kaymaz esnek ergonomik kılıfla kaplıdır.

 

Kaliteli üretim

Hava kesme kavraması sayesinde tork hassas bir şekilde yeniden üretilir. Marş kolu başlangıç kontrolünü optimize eder. Sıkıcı üzerindeki 2CS pnömatik sinyallerin işlenmesi sıkma işlemlerini güvence altına alır.

 

Sağlam ve hafif DSEI düz tip sıkıcı, operatöre uzun süreli kullanımlarda maksimum konfor sağlayan ergonomik bir tasarıma sahiptir. Gövdesi, elinde masaj etkisi olan kaymaz bir kaplama ile kaplıdır. Dikey itme, aletin ucunda bir destek görevi gören genişletilmiş bir halka ile kolaylaştırılmıştır. Push-to-Start sistemi ve son teknoloji hava kesicili mekanik bir kavrama ile donatılmış, üretkenliği ve sıkma kalitesini bir araya getirir.


Dosyayı İndirmek İçin Tıklayınız.